הלוואות למורים

האם אתה עובד כמורה וזקוק להלוואה מהירה ומשתלמת? מעוניין לצאת לחופשה בארץ או בחו"ל, לשדרג את הרכב הישן, לשפץ את הבית או לרכוש מוצר חשמלי יקר?

ובכן, באמצעות הלוואות למורים תוכל להגשים את החלום וליהנות מפתרון מימון מתקדם ומותאם אישית לצרכים שלך וליכולת ההחזר המתאימה לך ביותר.

יש לציין כי מורים זוכים להלוואות משתלמות ואטרקטיביות במיוחד כיוון שהם נחשבים לעובדי מדינה, משכורתם קבועה, והם מקפידים על החזר ההלוואה בזמן.

כיום, יש מגוון הלוואות למורים, ניתן לקחת הלוואה מהבנק, אך אז יש פגיעה במסגרת האשראי ובעובר ושב, לכן פעמים רבות המורה יעדיף לקחת הלוואה מחברת מימון פרטית הפועלת באישור משרד האוצר ומציעה מסלולי הלוואה מיוחדים ומשתלמים במיוחד למורים.

ניתן לקחת הלוואה מיידית עד עשרים אלף ש"ח או יותר, בהתאם לצרכי המורה.

החברה מבצעת בדיקה על מנת לקבוע את סכום ההלוואה לאישור וכדי לבדוק את יכולת ההחזרה של המורה. ניתן להחזיר את ההלוואה בפריסת תשלומים רחבה, על המורה להציג 3 תלושי שכר אחרונים ותדפיס עדכני של חשבון העובר ושב, כדי לוודא כי המורה מסוגל להחזיר את ההלוואה.

חשוב לדעת כי חברת המימון מבצעת בדיקה מהירה, לעיתים עוד באותו היום ניתן לקבל את כספי ההלוואה במזומן, בהמחאה או בהפקדה ישירה לחשבון הבנק הפרטי של המורה, לדוגמה כאשר רוצים לסגור מינוס או כאשר יש הוצאות גבוהות מהרגיל באותו החודש.

<strong>לתיאום פגישה ומידע נוסף צרו עימנו קשר בטופס הצור קשר!</strong>

צור קשר