הלוואות לשכירים בצ'קים

הלוואות לשכירים בצקים נחשבות לדרך מקובלת לקבלת כסף במזומן מחברת מימון פרטית בתמורה לצ'קים שהלווה נותן לחברה.

לרוב, מדובר בהלוואה יחסית נמוכות, ההלוואה מיועדת לשכירים, במקרים מסוימים ורק לאחר בדיקה קפדנית גם בעלי עסק יכולים לקבל הלוואות בצ'קים.

כדי לקבל את ההלוואה יש לפנות לחברה מימון אמינה ובטוחה המציעה שירות זה, בתמורה לצ'קים שהלווה נותן לחברה עם פריסה עד 18 חודשים, מקבלים את כספי ההלוואה במקום ובמזומן, לכל מטרה.

חברת מימון פרטית הפועלת באישור משרד האוצר מציעה לרוב הלוואות לשכירים בצקים, כאשר הלווה רושם עד 18 המחאות לפקודת החברה, יש לציין כי על הלווה לרשום סכום הכולל חישוב של הקרן, הריבית ועמלות שונות בהתאם למדיניות חברת המימון ועל פי החישוב המוגש לו.

הלוואה זו אינה נשענת על מסגרת האשראי בבנק, כלומר זו הלוואה חוץ בנקאית, וכך הלווה יכול ליהנות מהכסף לו הוא זקוק לכל מטרה, בין אם הוא רוצה לשדרג את רכבו הישן, לצאת לחופשה מהנה עם המשפחה, לקנות מוצרי חשמל לבית, לשלם עבור הוצאות השיפוץ, לעזור לילדים, לכסות חובות, לסגור מינוס גבוה בבנק וכיוצא בזה.

חברת מימון מציעה הלוואות לשכירים בצקים בתנאים נוחים ועם ריבית נמוכה ואטרקטיבית, פתרון זה מתאים במיוחד לשכירים שסובלים ממינוס גבוה בבנק אך זקוקים לכסף מזומן ולשכירים שהבנקים או חברות האשראי מסרבים לתת להם הלוואה.

לתיאום פגישה ומידע נוסף צרו עימנו קשר בטופס הצור קשר!

צור קשר