לצערנו הרב, לא פעם אנחנו מגיעים לסיטואציה בה אנחנו זקוקים לכסף באופן מיידי ואין לנו מקורות מהם אנחנו יכולים להביא אותו. מדובר על מקרי חירום בהם אנחנו נזקקים להעביר כסף לגורם מסוים ואין לנו אפשרות או שמדובר במקרה בה אנחנו צריכים לרכוש דבר מה, אין לנו אפשרות לחכות עם זה ומצד שני, אין לנו גם מימון נזיל לשם כך.

במקרה כזה, יש 3 אופציות. האופציה הכי פחות טובה היא להוציא כסף מהבנק ולהיכנס למינוס. זו אופציה בעייתית שכן הריביות על המינוס גבוהות, וכן לא בטוח מתי נוכל להחזיר את הכסף ולכסות את המינוס. לעיתים זה יוצר גלגל שסופו לא ידוע. אופציה שנייה, לשלם בתשלומים דרך כרטיס אשראי, אך זה אומר שאנחנו נאלצים להתמודד עם מצב לפיו בחודשים הקרובים נצטרך להצטמצם באופן קיצוני. אופציה שלישית היא לחפש גורם שמעניק הלוואות מידיות, כאן אנחנו יכולים למצוא גופים חוץ בנקאיים שמציעים הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים. במקרה זה, אנחנו יכולים ליהנות מהלוואות בתנאים אידיאליים על פי הצורך שלנו.

מדוע לפנות לגוף חוץ בנקאי ולא לבנק? ראשית, ייתכן מאוד שהבנק לא ירצה לתת לנו הלוואה, שנית, לעיתים משך הזמן שהבנק בודק האם לתת לנו הלוואה, הוא ארוך מדי עבורנו, שלוש, אם הבנק נותן לנו הלוואה זה יכול להשפיע על ההתנהלות של החשבון שלנו, ארבע, גופים חוץ בנקאיים נותנים הלוואות מידיות בתנאים אידיאליים, שזה אומר פריסה ארוכה, ריביות נוחות.

הלוואות מידיות מיועדות לא רק למקרי חירום, כגון מקרים רפואיים או רכישת מקרר חדש במקום זה שהתקלקל, אלא גם למקרים אחרים, אם אנחנו רוצים לטוס לחו"ל בשבוע מסוים, אם אנחנו רוצים להירשם לשנת לימודים ועוד. מדובר על שלל מקרים בהם אנחנו יכולים להיעזר באפשרות של הלוואות מידיות, גם בשביל לבצע רכישות שונות של מוצרים ושירותים וגם בשביל שלא להשתמש בכסף שנמצא בחשבון הבנק או בחסכונות, ולהתבסס על נטילת הלוואה כשהחזר שלה הוא לאורך זמן.

אם אתם רוצים לדעת עוד על הלוואות מידיות כולל הלוואה מיידית בכרטיס אשראי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. צוות מרכז ההלוואות ישמח לעמוד לרשותכם ולהציג לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא של הלוואות. אתם מוזמנים להשאיר פרטים דרך האתר או ליצור איתנו קשר בטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

הלוואות לשכירים בהוראת קבע